PRIREDBA NIŽIH RAZREDA POVODOM BLAGDANA SV. NIKOLE

U utorak 6. prosinca proslavili smo najdražeg nam sveca, sv. Nikolu. Prva četiri razreda naše škole vrijedno su se pripremala kako bi taj dan bio pun radosti. Tu smo radost htjeli podijeliti s drugima, jer se radost množi kada se dijeli, pa smo pozvali stariju vrtićku skupinu Dragonse u goste. Kroz igrokaze i recitale upoznali smo život i probleme svetog Nikole. Nije nam nedostajalo ni pjesme, a vesela publika s nama je spremno zapjevala.

Večer prije Sveti Nikola je posjetio naše domove, a u školi nam je ostavio bombone jer smo bili jako dobri. To nas je potaknulo da kroz cijelu godinu budemo dobri i da lijepe stvari uvijek dijelimo s drugima. Nadamo se da naši gosti iz vrtića dijele isto mišljenje te da će nam opet rado doći.

Uvečer su učenici 1. razreda nastupili u Studeni gdje ih je posjetio sv. Nikola i podijelio im zaslužene poklone. Učenici su otpjevali pjesmu o Sv. Nikoli te izveli recital na čakavštini "Sveti Mikula". Priredba je protekla u vedrom i veselom ozračju!

objavio: Administrator   datum: 7. 12. 2016.