Školska natjecanja

Tijekom siječnja provedena su natjecanja na školskoj razini iz Geografije, Informatike, Matematike, Njemačkog i Engleskog jezika. Krajem siječnja predstoje nam još natjecanja iz Fizike i  natjecanje Mladih tehničara. U veljači nam predstoje natjecanja iz Hrvatskog jezika, Biologije, Povijesti i Vjeronaučna olimpijada na školskoj razini.

Za LIDRANO prijavljeno je troje učenika, iz II., III. i VIII. razreda i to u kategoriji scenskog nastupa.

U tijeku su pripreme za natjecanje LIK u području likovnih i vizualnih umjetnosti. Ovogodišnja tema je poticaj u likovnom izražavanju : „Ritam svjetla i ritam boje“. Rok za slanje učeničkih radova prema županijskom povjerenstvu je 10. veljače 2017.
Sudjelovati ćemo u natjecanju „Europa u školi“. Ovogodišnja tema je Ujedinjeni u različitosti gdje će učenici  literarnim, likovnim izričajem pokazati običaje naših obitelji i Hrvatsku narodnu nošnju.

U veljači nam predstoje natjecanja iz Hrvatskog jezika, Biologije, Povijesti i Vjeronaučna olimpijada na školskoj razini.  Učenici IV. razreda sudjelovati će na matematičkom natjecanju Klokan. Natjecanje iz Debate planira se za ožujak.
Odaziv  učenika koji sudjeluju na natjecanjima je velik pa očekujemo da će neki od naših učenika ostvariti dobre rezultate te  doći i do županijske razine natjecanje.

Držimo im palčeve !

objavio: Administrator   datum: 28. 1. 2017.